Vítěz testu – nejlepší nebankovní půjčka je…

Bankovní i nebankovní půjčky patří mezi finančními produkty mezi stálice, o které bude vždy velký zájem – ať už se jedná o účelové úvěry např. na bydlení nebo o bezúčelové půjčky, které může člověk použít na cokoliv. V posledních letech se konkurence mezi poskytovateli půjček výrazně přiostřila a to zejména v nebankovním sektoru, kde se objevila celá řada nových a silných hráčů. Pokud Vás zajímá, která nebankovní půjčka se stala vítězem nezávislého testu, čtěte dál.

Zájem o nebankovní půjčky stále roste

Společnosti, nabízející nebankovní úvěry, se zaměřují především na rizikovou klientelu – jedná se o žadatele se záznamem v registru dlužníků, osoby s nízkými nebo žádnými příjmy, důchodce, maminky na mateřské a další skupiny lidí, které by u banky většinou neuspěly. Vzhledem k tomu, že neustále přibývá zadlužených lidí, kterým žádná banka nepůjčí, roste i počet zájemců o nebankovní půjčky. Patří mezi ně ale i ti, kteří sice dluhy nemají, ale oceňují rychlost vyřízení nebankovního úvěru a možnost získat v některých případech půjčku ještě výhodněji než u banky.

Oblíbené jsou zejména první půjčky zdarma

Příkladem nebankovní půjčky, která je natolik výhodná, že dokonce předčí i kterýkoliv bankovní úvěr, je první půjčka zdarma. Jedná se o rychlé a krátkodobé úvěry, které může zájemce získat zcela bez poplatků a úroků – půjčíte si např. 5 000 Kč a za tři týdny vrátíte stejných 5 000 Kč a ani korunu navíc. Tyto půjčky nabízí už několik společností, vždy jde ale pouze o krátkodobé úvěry (max. na měsíc) a jedná se pouze o menší částky, v řádu několika tisíců. Nabídka pak platí pouze pro nové klienty, další půjčka už je zpoplatněna.

Nejlepší ve srovnání je Japonská půjčka

Jednoznačně nejvýhodnější nebankovní půjčkou je v současné době Japonská půjčka. Nejde o žádnou reklamu, ale o holou skutečnost – poplatky, které u tohoto úvěrového produktu zaplatíte, jsou suverénně nejnižší ze všech nebankovních půjček na českém trhu. Kromě toho i zde si napoprvé můžete půjčit bez poplatků, od druhé půjčky už se pak sice poplatkům nevyhnete, ale výhodněji Vám žádná jiná nebankovní společnost nepůjčí.

Hlavní výhody Japonské půjčky

Provozovatelem Japonské půjčky je známá finanční společnost Home Credit, kterou možná znáte i jako firmu, co nabízí nákupy na splátky. Japonská půjčka je na trhu od roku 2015, kdy vznikla proměnou původního úvěrového produktu pod názvem Click Credit. Jaké jsou největší výhody Japonské půjčky?

  • první půjčka pro nové klienty zdarma a to až do výše 10 000 Kč
  • u dalších úvěrů bezkonkurenčně nejnižší poplatky (pouhých 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč)
  • velmi rychlé posouzení žádosti a rychlá výplata peněz na účet
  • férová a přehledná úvěrová smlouva – žádné přehnaně vysoké sankce, žádné rozhodčí doložky, žádné dodatky psané miniaturním písmem
  • pro stále klienty možnost vyšších půjček – až 50 000 Kč se splatností na jeden rok
  • jistota, že si půjčujete od silné a stabilní finanční společnosti

Ostatní nebankovní úvěry, které mají výhodné podmínky

Nejlepší sice může být jen jeden, ale pokud Vám z jakýchkoli důvodů Japonská půjčka nevyhovuje, existují i jiné nebankovní úvěry, které stojí za doporučení. K těm nejlepším patří např. Zaplo.cz nebo Via SMS (obě nabízejí první půjčku zdarma), z nových úvěrů pak můžeme zmínit např. rychlou Ninja půjčku (pokud potřebujete jen malý úvěr do 4 500 Kč) nebo Sumo půjčku (pro vyšší úvěry až do 250 000 Kč). Doporučit můžeme také Tesco půjčku, kterou lze vyplatit nejen převodem na účet, ale také prostřednictvím složenky nebo v hotovosti na poště.

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*