Spotřebitelský úvěr bez banky a papírování

Ne vždy se podaří našetřit, na to co, bychom si přáli. Prodejci dražších spotřebního zboží shodně potvrzují, že na splátky prodávají zhruba třetinu zboží. Jak si ale pořídit výhodný spotřební úvěr s nízkými splátkami, na který nebudeme muset čekat dlouhé týdny?

Dobrá otázka. Než na ni odpovíme, pojďme si shrnout fakta. Spotřebitelský úvěr je o úvěr určený na nepodnikatelské účely, typicky na nákup spotřebního zboží, vybavení do domácnosti či automobilu. Tyto úvěry běžně zajišťují nejen banky, ale i některé úvěrové společnosti. Obecně platí, že spotřební úvěr v bance bývá úročen nižší úrokovou sazbou, ale musíte si na něj počkat – a to i několik týdnů, což vám v případě, že jste narazili na akční nabídku a peníze potřebujete rychle, nemusí úplně vyhovovat. Pokud nechcete ztrácet čas, je lepší zvolit spotřebitelské úvěry poskytované nebankovními společnostmi. Vyhnete se zdlouhavé byrokracii a mnohdy si půjčku můžete pořídit i přes internet, takže vám její vyřízení nezabere víc než pár minut.

I když si banky stále udržují pověst výhodných poskytovatelů s nízkými úroky, ne vždy by v konkurenci skutečně obstáli. U Asisteamu si například můžete půjčit s výhodným úrokem od 10,99%, což je sazba, o které si většina bankovních molochů může nechat jen zdát. Asisteam nabízí rychlou půjčku online, kterou vyřídíte pohodlně po internetu a nemusíte nikomu sdělovat, na co ji potřebujete. Ať už s půjčkou chcete financovat vybavení domácnosti, vyrazit na dovolenou k moři nebo zaplatit studium v zahraniční, Asisteam vám vyjde vstříc. Vše probíhá rychle, jednoduše a transparentně, navíc díky expresnímu čerpání můžete mít peníze na svém účtu již do deseti dnů od schválení vaší žádosti.

Hledáte výhodnou nebankovní půjčku ihned a bez registru? Nechcete platit poplatky předem? Zažádejte si o nejlevnější půjčku od Asisteamu! Společnost Asisteam je přímým poskytovatelem půjček, proto vám může nabídnout skutečně výhodné podmínky.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*