Půjčka, která vyhoví i bez různých potvrzení

Základem důstojného žití je hlavně bydlení. Můžete bydlet v pronajatém bytě nebo přijmout pomoc rodičů. Ale vždy je lepší mít něco svého.

 

Bydlení je totiž nejčastější důvod, proč si lidé berou půjčky. Bez nich by většina neměla, kde bydlet a život by byl, o to těžší. Tímto směrem se ubírá i oblíbená hypotéka bez doložení příjmu.

Produkt, který se snaží pomoci s bydlením mladým rodinám i těm, kteří chtějí svoje bydlení nechat projít rekonstrukcí. A co je nejlepší, využití peněz nakonec nemusí jít pouze na bydlení, ale i na jiné součásti běžného života. Každý potřebuje řešit penězi něco jiného, a tak účel je čistě Vaše věc.

S tím úzce souvisí i skutečnost, že tato nebankovní půjčka nevyžaduje od Vás spoustu potvrzení, které mají dokázat, že máte na to získat požadovanou částku. Ne každý žadatel však svým platem na výši částky dosahuje nebo má tu možnost plat potvrdit.

Jakou záruku tedy nebankovní společnosti poskytujete?

 hypotéka

Tu samou, kterou by po Vás požadovala i bankovní společnost, a sice zástavu nemovitosti, která může být přímo Vaše nebo se souhlasem třetí osoby i někoho jiného.

Schválení této půjčky probíhá obvykle do 24 hodin a okamžitě Vás kontaktuje pracovník, který bude mít Vaši žádost po celou dobu na starosti. Ani získání požadované částky nebude trvat dlouho, protože stačí k tomu opravdu jen pár hodin, případně dnů.

Najednou je Vaše vlastní bydlení mnohem blíže, než bylo třeba včera, a když nejde o bydlení, tak můžete penězi vyřešit vše, co právě řešit potřebujete. Účel využití peněz totiž neuvádíte.

Díky tomu, že si úvěr můžete nechat rozložit na více let, nebude to tolik znát na Vašem rozpočtu. Nejdelší doba splácení je 30 let. Splátky jsou srovnatelné s těmi v bance, stejně, jako výše úrokové sazby. A přitom stačí splnit o mnoho méně požadavků.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*