Jakou půjčku zdarma si vybrat?

Potřebujete půjčku a není ve vašem zájmu platit jakékoliv úroky a poplatky? Mylně se domníváte, že takovou půjčku najdete v bance, nebo u P2P společností. Ty nejvýhodnější půjčky dnes nabízí nebankovní segment. Konkrétně potom mikropůjčky. Právě zde je k dispozici půjčka zdarma, která je aktuálně tím nejvýhodnějším úvěrem na trhu. Podívejte se s námi na možnosti, ze kterých vám bude jasné, jakou konkrétně si vybrat.

Obsah

Ferratum půjčka

Jeden z prvních poskytovatelů v tomto segmentu, který se stal poměrně rychle oblíbený. Začínala jako ryzí nebankovní společnost, ale její aktuální název je Ferratum Bank. A to proto, že se jí podařilo získat bankovní licenci. Co zájemce o peníze pochopitelně zajímá nejvíce, to je charakteristika bezplatné půjčky, na kterou je možné dosáhnout. Podívejme se na ni blíže:

  • Maximální suma: 9 000 Kč
  • Splatnost: 30 dní

Jde o poměrně vysokou částku, a to i proto, že v rámci běžné nabídky lze jako maximum získat 10 000 korun českých. Také bychom neměli zapomínat na to, že běžná splatnost, kterou má Ferratum půjčka je celých 45 dní. Tím se celkem zajímavě vymyká ostatním poskytovatelům na trhu. U nich totiž bývá klasikou jenom doba okolo jednoho měsíce.

Kamali půjčka

Určitě nejde o žádného nováčka, i když jste o této společnosti slyšeli teprve nedávno. Je to dáno tím, že se pouze jedná o nový název, který vzešel z původního. A ten zněl Japonská půjčka. A právě ta v segmentu mikroúvěrů doslova způsobila revoluci. A to hlavně proto, že ve své standardní nabídce přišla s velmi lákavým úrokem. Z tisícikoruny se platilo navíc jenom 33 Kč. Samozřejmostí je i nabídka půjčky zdarma, která je zcela bez jakýchkoliv poplatků. Jaká je charakteristika této možnosti?

  • Maximální suma: 10 000 Kč
  • Splatnost: 14 dní

Když se stanete stálým klientem, máte pochopitelně možnost dosáhnout i na něco více. Když máme být konkrétní, tak maximální suma v případě další půjčky, je až 20 000 Kč. Dále https://www.financnipomocnik.cz/ zaujme také tím, že se prodlouží splatnost, a to až na 4 týdny. Výhody spojené s klasickou nízkou úrokovou sazbou zcela pochopitelně zůstávají stále.

Planet půjčka

Naši trojici zajímavých možností, kde je s půjčkou spojený nulový úrok i nulové RPSN, zakončíme poskytovatelem, který se hodí každému, kdo potřebuje spíše jenom pár tisíc. Standardní nabídka půjčky se pohybuje v rozmezí 500 – 4 500 Kč. I to je pro mnoho žadatelů ideální částka, kterou si pochopitelně mohou vzít i na dobu jednoho měsíce. A jak je to v případě, kdy nechtějí zaplatit nic navíc? Není třeba hledat v této možnosti nic složitého, jelikož Planet půjčka nabídne pro půjčku zdarma zcela stejné podmínky. A to jak s ohledem na výši částek, tak s ohledem na termín splatnosti. Samozřejmostí je, že získané peníze lze využít zcela na cokoliv.

Znáte všechny obecné podmínky?

Výše jsme nastínili možnosti, které na současném trhu máte, pokud chcete získat půjčku, která je zdarma. Jistě by vás měly při výběru zajímat také obecné podmínky. Tou první je pochopitelně to, že musíte přistoupit na nabídku, která je s dostupností úvěru zdarma přímo spojena. Jde o nabízenou sumu a také termín splatnosti. Dále nezapomínejte také na to, že hlavní podmínkou je nutnost žádat si u konkrétního poskytovatele poprvé. Pokud jste si u žádného z výše jmenovaných o peníze neříkali, můžete tak učinit. Poslední podmínka, abyste neplatili nic navíc, je celkem logická. Je spojena s nutností toho, že musíte dodržet domluvenou splatnost. Peníze se vrací jednorázově, a to v termín, který jste si sjednali v době získání. Pokud i tuto poslední věc dodržíte, můžete se radovat z toho, že máte nejvýhodnější půjčku, která aktuálně na našem trhu vůbec je.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*