Půjčíme i dlužníkům. Porovnejte si půjčky u nás.

Pokud potřebujete půjčit i tehdy, když máte záznam v registru dlužníků nebo je tu stále nesplacený úvěr, rozhodně se dočkáte, je však třeba trochu trpělivosti. Půjčky pro dlužníky totiž nenabízí rozhodně každá nebankovní společnost, je však spoustu takových, které mají podmínky pro odklepnutí úvěru velmi nízko. A právě tady se dočká prakticky každý, kdo má vlastní účet v bance, české občanství a trvalé bydliště na našem území, obvykle není ani nic jiného třeba, a to včetně například takového potvrzení o příjmu.

Žádné prověřování registru

Půjčky bez registru nejsou žádná novinka, tuzemské nebankovní společnosti je poskytují už pěkných pár roků. A že jde o výhodnou záležitost, o tom rozhodně nemůže být vůbec debat, stačí si vše předem snadno propočítat. Skvělá možnost pro OSVČ, zaměstnance, ale také třeba penzisty, protože věkové omezení často nebankovní společnosti vůbec neberou v potaz.

Velmi přívětivá je například Smart půjčka. Jaké jsou její konkrétní parametry, které nenechají jen tak někoho chladným? Až sedmdesát tisíc korun na dobu třinácti měsíců, peníze v hotovosti a možnost vyřízení všech formalit stoprocentně online (a věřte, že to internetové papírování nebude vůbec nijak obsáhlou záležitostí). Cílem poskytovatele je snadná dostupnost, nemusíte proto nikam osobně chodit, to podstatné se totiž vyřídí skrze internetový prohlížeč – a stačí opravdu jen malá chvilka!

Požádáte jednoduše online pomocí kratičkého formuláře, peníze prostě úplně na cokoliv jen zrovna potřebujete! Všechno si lze propočítat na přehledné kalkulačce, takže v tom není třeba vidět nějaký háček. Snadno a rychle, prostě řešení úplně pro všechny!

Úrok není sám o sobě tolik důležitý

Prohlížíte při hodnocení půjčky jen a pouze úrok? Chyba lávky! Jde sice o veledůležité numero, ale samo o sobě zase tolik neřekne. Hodnotit půjčku musíte komplexně. V úrokové sazbě totiž není započítáno, jestli budete platit nějaké další poplatky, protože i to se samozřejmě promítá do celkové částky, o níž půjčené peníze (neboli též jistinu) přeplatíte. Někdy byste se pak mohli dost divit.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*