Jak získat půjčku ještě dnes – Peníze ihned od 5, 10, 15 minut na účtu

Potřebujete peníze ještě dnes. Ideálně převodem na bankovní účet během následujících 5, 10 nebo 15 minut. V následujícím textu Vám shrneme základní otázky – jak takového půjčky fungují, kde najít někoho, kdo je poskytuje a jak je skutečně během 5, 10 nebo 15 minut získat.

Obsah

Kde najít někoho, kdo půjčí ještě dnes

První krok je nejjednodušší. Podívejte se na srovnávač půjček, který nabízí srovnání všech bankovních i nebankovních poskytovatelů.

Doporučujeme ten největší v ČR na adrese: www.srovnavacpujcek.cz (srovnání na Srovnávač půjček .cz). Samozřejmě můžete využít i nějaký jiný konkurenční. V tomto návodu ale budeme využívat služby na této uvedené adrese.

Postup je zřejmý již na první pohled. Nejdříve je nutno nastavit filtr na začátku stránky. Tedy si naklikejte, jestli máte příjem, jestli jste zaměstnancem, jestli máte bankovní účet aj. Následně pomocí posuvníku nastavte i rozmezí částek, o které máte zájem. Při každém kliknutí nebo každém posunutí posuvníku se výpis poskytovatelů aktualizuje.

Jakmile nastavíte filtr, tak okamžitě vidíte přehled společností, které jsou Vám ochotny půjčit peníze ještě dnes. Přehledně pod sebou v tabulce včetně vypsaných nejdůležitějších parametrů a vlastností.

Již víte, kdo Vám půjčí, koho ovšem zvolit?

Jelikož jste vyplnili filtr, tak jste odstranili společnosti, u kterých nesplňujete podmínky. U všech zbylých zobrazených společností podmínky splňujete. Je jich ovšem více, u kterých vyhovujete a projdete schválením. Kterou si vybrat a kdo půjčí peníze ještě dnes?

Vaším hlavním požadavkem je, aby jste peníze měli ještě dnes. Zaměřte se tedy v tabulce na poslední sloupeček označený jako Délka vyřízení. A v něm vidíte, jak dlouho sjednání dané půjčky trvá. Vybírejte jen společnosti, které zde mají uvedeno například 15 minut, 30 minut nebo 2 hodiny. Pokud je u společnosti uvedeno například 24 hodin, tak ji můžete vyřadit z výběru.

Tím by jste měli získat cca 2 až 3 společnosti, u kterých splňujete podmínky a které vyplácení peníze ještě dnes převodem na bankovní účet do 5, 10 nebo 15 minut.

Půjčte si ihned, převodem máte peníze ještě dnes

Máte tedy před sebou 2 nebo 3 společnosti, které jsou Vám ochotny půjčit ihned do 5, 10 nebo 15 minut. Nyní můžete kliknout na zlaté tlačítko Online žádost a jít na jejich internetové stránky. Jste přesměrováni přímo na stránky poskytovatele, nejednáte s žádným zprostředkovatelem. Vyplníte u něj žádost a peníze by jste měli mít během 5 až 15 minut u sebe na BÚ.

Může se ovšem stát, že se nemůžete rozhodnout mezi dvěma poskytovateli. V tom případě můžete kliknout na zelené tlačítko Info, které Vám zobrazí podrobnosti o dané společnosti a především o dané nabízené půjčce.

Délka vyřízení záleží jen na Váš, jednejte ihned

Poskytovatelé půjček ještě dnes mají vše uzpůsobeno tak, aby peníze skutečně mohly vyplatit během 10 minut. Obdrží žádost, tu během minuty schválí, potvrdí zájemce, že jsou schváleni a peníze posílají na jeho bankovní účet.

Z hlediska poskytovatele celá transakce je otázkou 10 minut.

Jediný kdo vše může zdržovat je sám žadatel. Podívejte se na srovnání půjček (viz. odkaz). Najděte si poskytovatele, který Vám nejlépe vyhovuje. Nachystejte si všechny potřebné dokumenty (například občanský a řidičský průkaz + telefon). Vyplňte a odešlete žádost. Pokud Vás obratem kontaktujte poskytovatel, tak nic neodkládejte. Ihned s ním jednejte. Dokud je vaše žádost čerstvá a než zapadne do hromady dalších žádostí. Neotálejte a jednejte rychle.

Doporučujeme využít srovnávač půjček, na který odkazujeme na začátku článku: www.srovnavacpujcek.cz. Díky němu získáte kompletní přehled všech poskytovatelů, kteří jsou ochotni vyplatit peníze ještě během dnešního dne. Srovnání je prováděno zdarma, není vyžadována registrace a ani nejsou vyžadovány Vaše osobní údaje.