Domů / Uncategorized / Hledáte ověřenou nebankovní půjčku? Zkuste Tesco

Hledáte ověřenou nebankovní půjčku? Zkuste Tesco

Půjčit si ve svém oblíbeném hyper či supermarketu dnes není žádná novinka. Právě naopak, takzvaná Tesco půjčka je stále oblíbená! Jde totiž o velkou stálici našeho trhu s nebankovními půjčkami. Pojďme si ji proto blíže představit. Nikdo nepochybuje, že jste o ní snad ještě neslyšeli, ale znát přesněji její parametry určitě není od věci. Kdo ví, třeba jednou Tesco půjčku sami využijete, až přijde nějaká krátkodobá finanční krize v rodinném rozpočtu.

  • Doba splatnosti až sedm let (minimum je jeden rok). Jde vždy o věc dohody, nic vám není nařízeno přímo, finanční specialisté Tesco s vámi pečlivě proberou všechny náležitosti dopředu.
  • Žádná zástava, žádný ručitel. Jen minimum administrativy a také relativně málo podmínek. Plnoletost, vlastní účet v bance, vlastní zdroj příjmů a dva doklady totožnosti, nic více už opravdu není třeba!
  • Minimální výše půjčky je dvacet tisíc korun, nejvýše si můžete – za jistých okolností – vypůjčit klidně až půlmilionovou částku.

Úroková sazba začíná na hranici příjemných patnácti procent. Půjčit si tedy můžete padesát, sto, ale klidně i dvě stě tisíc korun a inkasovat peníze prakticky obratem. Samozřejmostí je i možnost pojištění schopnosti splácet, pro případ invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání. V životě nás bohužel může potkat ledasco a mnohé faktory vůbec neovlivníme, vyplatí se být připravenými.

Nebankovní půjčky dnes - peníze

Pokud máte záznam v registru dlužníků či jste v insolvenci, půjčku v takovém případě bohužel s jistotou nedostanete. Ale v jiných případech jsou samozřejmě dveře otevřené, míra schvalovatelnosti půjčky je velice vysoká. A jednání se rozhodně nepotáhnou dlouho, vyplníte krátký kontaktní formulář a brzy může být hotovo. Klidně ještě týž den, kdy došlo k podání oficiální žádosti o půjčku – a to je opravdu skvělá rychlost!

Nebankovně znamená s opravdu velkou rychlostí

Nebankovní půjčky jsou záležitostí bez zbytečných formalit, což je pro mnohé, kteří na půjčku opravdu spěchají, prostě rozhodující. Slibné úroky a další doplňkové služby, které jistě ocení každý, kdo myslí na možná rizika – pojištění schopnosti splácet, ale také třeba možnost předčasného splacení zcela zdarma. Půjčky jsou skutečným fenoménem, sjednáte si je hned a bez rizika – po internetu.

O admin

Zkuste také

Jsme bohatší než naši bratři

Současná studie ukázala, že Češi jsou dvakrát tak bohatší než Slováci. Přitom se růst bohatství …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *