Hledáte ověřenou nebankovní půjčku? Zkuste Tesco

Půjčit si ve svém oblíbeném hyper či supermarketu dnes není žádná novinka. Právě naopak, takzvaná Tesco půjčka je stále oblíbená! Jde totiž o velkou stálici našeho trhu s nebankovními půjčkami. Pojďme si ji proto blíže představit. Nikdo nepochybuje, že jste o ní snad ještě neslyšeli, ale znát přesněji její parametry určitě není od věci. Kdo ví, třeba jednou Tesco půjčku sami využijete, až přijde nějaká krátkodobá finanční krize v rodinném rozpočtu.

  • Doba splatnosti až sedm let (minimum je jeden rok). Jde vždy o věc dohody, nic vám není nařízeno přímo, finanční specialisté Tesco s vámi pečlivě proberou všechny náležitosti dopředu.
  • Žádná zástava, žádný ručitel. Jen minimum administrativy a také relativně málo podmínek. Plnoletost, vlastní účet v bance, vlastní zdroj příjmů a dva doklady totožnosti, nic více už opravdu není třeba!
  • Minimální výše půjčky je dvacet tisíc korun, nejvýše si můžete – za jistých okolností – vypůjčit klidně až půlmilionovou částku.

Úroková sazba začíná na hranici příjemných patnácti procent. Půjčit si tedy můžete padesát, sto, ale klidně i dvě stě tisíc korun a inkasovat peníze prakticky obratem. Samozřejmostí je i možnost pojištění schopnosti splácet, pro případ invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání. V životě nás bohužel může potkat ledasco a mnohé faktory vůbec neovlivníme, vyplatí se být připravenými.

Nebankovní půjčky dnes - peníze

Pokud máte záznam v registru dlužníků či jste v insolvenci, půjčku v takovém případě bohužel s jistotou nedostanete. Ale v jiných případech jsou samozřejmě dveře otevřené, míra schvalovatelnosti půjčky je velice vysoká. A jednání se rozhodně nepotáhnou dlouho, vyplníte krátký kontaktní formulář a brzy může být hotovo. Klidně ještě týž den, kdy došlo k podání oficiální žádosti o půjčku – a to je opravdu skvělá rychlost!

Nebankovně znamená s opravdu velkou rychlostí

Nebankovní půjčky jsou záležitostí bez zbytečných formalit, což je pro mnohé, kteří na půjčku opravdu spěchají, prostě rozhodující. Slibné úroky a další doplňkové služby, které jistě ocení každý, kdo myslí na možná rizika – pojištění schopnosti splácet, ale také třeba možnost předčasného splacení zcela zdarma. Půjčky jsou skutečným fenoménem, sjednáte si je hned a bez rizika – po internetu.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*