Podnikatelské půjčky lze získat za zjednodušených podmínek

Jako podnikatelé a živnostníci v dnešní době nemusíte mít zrovna snadné období, a to hlavně v důsledku epidemie koronaviru. Pakliže chcete bojovat s nepřízní osudu a jste ochotni si půjčit peníze, není třeba vše složitě vyřizovat v bance. Mnohdy je výhodnější sjednat si nebankovní podnikatelský úvěr.

Rozdíl mezi bankovním a nebankovním podnikatelským úvěrem

Banky obvykle požadují hodně dokumentů. V případě podnikatelů jde hlavně o daňová přiznání, doklady o výších příjmů, případně další. Nebankovní úvěr však lze nyní získat i bez těchto náležitostí. Tuto možnost nabízí například poskytovatel, který provozuje web fin-pujcka.cz. U něj máte možnost získat podnikatelský úvěr až do výše několika desítek tisíc korun, přičemž zde není zapotřebí dokládat výši příjmů. Jste-li navíc vlastníky nějaké nemovitosti, není nutné předložit ani kopie daňových přiznání, jež se jinak vyžadují za období posledních dvou let. Půjčka obecně není dostupná jen pro cizince, potažmo podnikatele a živnostníky, na něž je uvalena exekuce, případně jsou v insolvenci.

Peníze máte k dispozici do 24 hodin

Nebankovní půjčka pro podnikatele má ještě minimálně jednu zásadní výhodu. A tou je rychlost vyřízení. Pakliže vám zmíněný web podnikatelský úvěr na základě žádost schválí, peníze vám budou na účet odeslány už během pouhých 24 hodin. Jde o ideální příležitost tehdy, když potřebujete určitý finanční obnos půjčit skutečně rychle.

Na co se dají vypůjčené peníze použít?

Nebankovní podnikatelský úvěr je tedy možné získat za výrazně zjednodušených podmínek nežli v bance. Poskytnuté peníze vám pak mohou pomoci udržet firemní cash-flow, dá se s nimi také snadněji odstartovat podnikání, můžete je investovat do chodu podniku a inovací, díky čemuž brzy získáte pevnou půdu pod nohama a finanční trable necháte jednou provždy za sebou.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*