Nebankovní hypotéka Vám umožní získat peníze snadno, rychle a na cokoliv

Co vlastně znamená slovní spojení nebankovní hypotéka? Je to půjčka od společnosti, která nepodléhá kontrole České Národní Banky, tedy není bankou. Ačkoliv by se na první pohled mohlo stát, že je to špatné, tak právě naopak to může být velkou výhodou. Na rozdíl do banky, která má přísná kritéria pro poskytnutí hypotéky, může být nebankovní společnost daleko vstřícnější a to i za stejně nízkého úroku a doby splácení.

 

Jak již bylo řečeno, podmínky pro získání nebankovní hypotéky, jsou velmi mírné. Zatímco v bance musíte dokládat své příjmy z různých oblastí, účel hypotéky, a jste prověřování z hlediska bonity (schopnosti splácet), u nebankovní společnosti se můžete tomuto všemu vyhnout. Tím si ušetříte nejenom spoustu starostí a papírování, ale také času. Vyřizování hypotéky v bance se totiž může protáhnout i na několik týdnů. Peníze z nebankovní hypotéky můžete mít již do 24 hodin!

stavba

Jaké jsou tedy výhody nebankovní hypotéky? Kromě již zmíněného snadného a rychlého vyřízení, je to také bezúčelnost. Peníze totiž můžete použít, na cokoliv chcete. Dokonce i na vyplacení exekuce, či konsolidaci nevýhodných půjček. Protože nedochází k nahlížení do registrů, může Vám nebankovní hypotéka pomoci dostat se z finanční tísně. Přitom Vás čeká opravdu nízký úrok, který je naprosto srovnatelný s tím bankovním. Dobu splácení si můžete zvolit od jednoho roku, až na 30 let.

 

Co tedy musíte splnit, abyste nebankovní hypotéku získali? V podstatě se jedná pouze o dvě věci. Tou první je plnoletost a druhou je zástava nemovitosti. Hypotéku přitom mohou získat i důchodci až do 90 let věku.

 

A kolik peněz si můžete půjčit? Můžete získat až 70 % z odhadní ceny nemovitosti. A to již do 24 hodin od poskytnutí podkladů. Tak neváhejte a pomozte si s nebankovní hypotékou splnit své plány.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*