Nebankovní hypotéka – hypotéka i pro důchodce

Dostali jste se do pokročilého věku, rádi byste si zpříjemnili poslední léta života zrekonstruovaným dome, nádhernou dovolenou, či novým autem, ale nedostávají se Vám peníze? Bohužel, jste ve věku, kdy Vám banka jen těžko dá hypotéku. Takový úvazek je až na 30 let a vzhledem k tomu, že Vaše zdraví již zřejmě není stoprocentní, banky se zkrátka obávají, že svůj závazek nestihnete splatit. Naštěstí jsou tu ale i jiné možnosti, díky kterým můžete získat opravdu výhodnou půjčku na cokoliv. Jednou z nich je nebankovní hypotéka.

Ačkoliv někteří lidé mají ze slovního spojení nebankovní hypotéka trochu strach, ve skutečnosti skrývá tento finanční produkt samé výhody. Na rozdíl od bankovní hypotéky nemusíte dokládat výši svých příjmů a nečeká Vás ani nahlížení do registru. Přitom ji ale můžete získat s velmi nízkým úrokem, již od 4 % p.a., a to se splatností jeden rok až třicet let. Jak tedy můžete takovou hypotéku získat? Stačí, že jste ve věku 18 až 80 let (ano, takže i pokročilý důchodce) a máte možnost ručit nemovitostí, ať už svou, nebo třetí osoby. Pokud ano, tak Vám v cestě za penězi z nebankovní hypotéky nic nestojí.

euro

Kolik si můžete půjčit?

Můžete poskytnout do zástavy jakoukoliv nemovitost a dostanete vyplaceno až 70 % z její odhadní ceny. Výše hypotéky je tedy závislá na hodnotě nemovitosti. Ale obrovskou výhodou je, že peníze můžete mít již do 24 hodin! Vzhledem k nízkému úroku a tak rychlému vyplacení vyhledávají tuto formu hypotéky i lidé, kteří by měli nárok i na hypotéku v bance. Tam se ale rozhodně nesetkají s takovou rychlostí.

Protože peníze z nebankovní hypotéky můžete použít na cokoliv chcete, je to také skvělá možnost, jak konsolidovat nevýhodné půjčky, nebo vyplatit exekuci. Nebo si chcete pouze splnit své dlouholeté sny?

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*