Získejte půjčku ihned

Naskytla se vám příležitost mimořádné koupě, současně se vám ale peněz jako naschvál zrovna nedostává? Pokud se jedná o nižší částku peněz, vaši situaci můžete velmi snadno řešit. Nebojte, nemusíte chodit do banky! Tamní procedury jsou velmi zdlouhavé a je možné, že ve chvíli, kdy by vám byl schválen úvěr, by již vaše příležitost byla daleko za horami. Řešení vašich problémů představuje mnohem spíše poskytnutí nebankovní půjčky ihned na účet, a to od společnosti Rerum!

Žádné poplatky předem, žádné volání na drahá čísla!

Dobré jméno této společnosti je zárukou, že celý proces proběhne bez jakýchkoli komplikací. Slyšeli již jste třeba o nutnosti platit za poskytnutí půjčky poplatek předem, případně o tom, že je třeba volat na drahé linky začínající pofiderními předčíslími? Na to v případě Rerum půjčky ihned zapomeňte! Společnost se od takových pochybných praktik jednoznačně distancuje. V průběhu schvalovacího procesu budete pouze vyzváni k převodu verifikačního poplatku v symbolické výši 1 Kč z vašeho bankovního účtu za účelem ověření vaší identity. To je však praxe zcela běžná, kterou uplatňují i jiné firmy, které poskytují krátkodobé nebankovní půjčky.

Půjčka je určena i pro drobné hříšníky!

Cenou za rychlost je totiž o něco menší možnost prověřit si osobu i platební schopnosti klienta. Proto vás půjčka Rerum vyzve kromě zadání verifikačního poplatku i k zaslání kopie občanského průkazu, jímž ověříte svoji totožnost. Také tento krok je naprosto obvyklý a byl zaveden s cílem zabránit žádostem o půjčky na cizí osoby. To však nic nemění na tom, že Rerum je možné řadit mezi nebankovní půjčky bez registru s vysokou schvalovatelností. Drobné prohřešky v registrech nejsou v žádném případě důvodem k zamítnutí půjčky. Důležitá je především vaše současná finanční situace. V 99 % případů zasílá Rerum peníze po schválení půjčky ihned, takže je máte v případě stejné banky na účtu takřka okamžitě. Tak nějak by měla podle představ společnosti vypadat účinná pomoc!