Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky již nenáleží mezi novinky na našem trhu a setkáte se tady se spoustou společností, poskytujících své služby několik let. V České republice se půjčkami v nebankovním sektoru zabývá dostatek firem, vy si tedy můžete vybrat co nejlepší podmínky, protože i tady se kvalita a důvěryhodnost liší.

Nebankovní půjčky dnes - peníze

Samotné nebankovní půjčky mají řadu výhod, ale najdou se i nevýhody. K nevýhodným faktům náleží daleko vyšší úrok, než vyžadují banky. Nepříjemné je pro někoho i týdenní splácení místo měsíčního. Mezi pozitiva nebankovní půjčky bez debat patří rychlost získání potřebných peněz a vstřícnost zástupců. Každému je dopřáno individuální zacházení a všechny nejasnosti vám jsou podrobně vysvětleny. Tady je třeba zmínit, že pokud vám někdo odmítá dát dostatečně dlouhou dobu na pročtení smlouvy a odmítá se vyjádřit v případě vašich dotazů, ihned se seberte a jděte za jiným důvěryhodnějším poskytovatelem půjček. Podobné praktiky nejsou vůbec přípustné.

Nebankovní půjčky – co má obsahovat smlouva

Smlouva by měla být jasná a musí obsahovat všechny potřebné náležitosti včetně zmínky o ukončení, splátkovém kalendáři, termínu splácení, úrocích a sankcích při nedodržení daných podmínek. Během průběhu nebakovní půjčky by se neměly vynořit žádné skryté poplatky, o kterých jste nebyli informováni při podpisu smlouvy. Zpozorněte i při vyžadování poplatku za vyřízení předem.

Z nebankovní půjčky můžete uhradit vše podle libosti, protože jde o bezúčelové půjčky. K vyřízení potřebujete ve většině případů pouze osobní doklady (nejlépe dva) k ověření totožnosti. Nemusíte shánět žádné ručitele a ani potvrzení o vašich příjmech v zaměstnání a podnikání. Celý proces probíhá velmi rychle a vy se ani pořádně nerozkoukáte a máte peníze na účtu. O jak dlouou dob jde? Během 24 hodin jsou peníze úplně vaše a vám nezbývá nic jiného, než si hlídat termíny splácení.
Sjednat půjčku

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*