Nebankovní půjčky dnes? Rozhoduje rychlost, serióznost a cena

O nebankovní půjčky žádají často i lidé s vysokými příjmy, kteří si dokáží spočítat, že je pro ně čerpání nebankovní půjčky výhodnější, než čerpání kontokorentu či výběr peněz z kreditní karty (hlavně z důvodů poplatků spojených s poskytnutím a vedením kontokorentu, výběrem peněz z kreditní karty).

Tito lidé mají přitom jasné preference při výběru nebankovní společnosti:

  • serióznost
  • rychlost výplaty peněz
  • cena půjčky (úroková sazba, poplatky)

Důvody jsou zřejmé. Až 80 % nabídek nebankovních společností je podvodných, velká část nebankovních společností doručuje klientům peníze skrz poštovní poukázky či síť obchodních partnerů (k tomuto kroku nebankovní společnosti přistupují zejména u nových klientů), existují obrovské rozdíly v cenové politice jednotlivých nebankovních společností.

Přesně dle potřeb spotřebitelů z řad lidí s vyššími příjmy vznikly projekty:

Obyvatelé Prahy a Brna se těší z nových projektů reflektujících jejich potřeby

Jak již napovídá jejich název, projekty se soustředí na klienty z Prahy a okolí, Brna a okolí. Lidé z těchto oblastí jsou často časově velmi vytížení a oceňují tedy nabídky, které jsou srozumitelné, úplné, férové co se ceny týče, výše poskytovaných půjček (500 Kč – 300 000 Kč).

Všechny tři výše uvedené projekty konkurují nejen subjektům poskytujícím nebankovní půjčky, ale také klasickým bankovním institucím, které v některých případech nejsou schopny peníze doručit dostatečně rychle a výhodně (např. již zvýšený poplatek za schválení a čerpání kontokorentního úvěru).

Pokud tedy i Vy hledáte, jak rychle, bezpečně a za přijatelnou cenu řešit krátkodobý nedostatek finančních prostředků, obraťte se s důvěrou, v závislosti na místo Vašeho bydliště, na některou z výše uvedených internetových stránek (tj. nebankovnipujckybrno.cz, nebankovni-pujcky-praha.cz, nebanokvnipujckapraha.cz).

Uvidíte, že budete překvapeni kvalitou nabídky těchto webů.