Bankovní půjčky – které jsou opravdu populární

Půjčky v bance už nejsou noční můra a papírování na několik dnů dopředu. Razítka, oběhávání úřadů a tak podobně, to dnes už opravdu není nutné. Pojďme si dát k dobru pár zajímavých tipů, ve které bance si půjčit. Na trhu je totiž hned několik možností – a co je pro jednoho velmi dobré, druhému se už nemusí vůbec zdát atraktivní. Zkrátka, sto lidí a sto chutí.

Česká spořitelna hraje už dlouhá léta prim

Půjčka od České spořitelny je dobře hodnoceným produktem už od devadesátých let minulého století. Pojďme si ji tedy v základních bodech představit, rozhodně nabízí dlouhodobě zajímavé podmínky.

  • Půjčit si můžete až sedm set tisíc korun (nejnižší strop je 20 tisícovek).
  • Doba splatnosti od jednoho do deseti roků. Variabilita podle dohody.
  • Úroky začínají na hranici 6,9 procenta, jsou tedy položeny velmi nízko.
  • Peníze můžete použít naprosto na cokoliv, stejně jako snížit nebo zvýšit splátky.

Samozřejmě to ale není jediná nabídka na tuzemském trhu, opravdu atraktivních bank je tu hned několik. Například MONETA Money bank půjčka, se kterou si přijdete v určitém případě až na 800 tisíc korun, lhůta splatnosti je až deset let. Úroky, které se počítají od hranice 6,8 procenta, jsou také velmi zajímavé. Předností Monety je také to, že vyřízení úvěru je zcela zdarma – jinde se můžete dočkat nějakých poplatků, které rozhodně nejsou z kategorie zanedbatelných.

Peníze je možné použít naprosto na cokoliv, Moneta toto vůbec nezjišťuje a neověřuje – nakonec, nejde přeci o hypoteční úvěr, kde by se něco podobného muselo prověřovat. Zajímalo by vás něco do třetice? Samozřejmě, žádný problém.

Cetelem je na trhu už dlouho, tisíce spokojených klientů

Cetelem půjčka je dalším zástupcem kategorie výhodných nabídek. Půjčit si můžete až rovný jeden milion korun (minimum je nastaveno na dvacet tisícovek), a to na dobu 6 až 96 měsíců, tedy jinými slovy – osm let. Nejvíce však překvapí úroková míra, pochopitelně v tom příjemném smyslu slova. Úroky totiž začínají na 5,9 procenta, což je na našem trhu skutečně neobvyklé. Vyřízení úvěru je navíc zcela bezplatné. Nemusíte také chodit na pobočku a něco sjednávat osobně ve svém volném čase, věnovat tomu klidně i celé odpoledne. Půjčka prostě dnes potěší!